Yaşlı ve Zengin Adam

Yaşlı ve zengin bir adam var.Bunun kimsesi yok evde hizmetçisiyle kalıyor.Hizmetçi birgün plan kuruyor.Adamın kimsesi olmadığı için adam ölünce herşey kendisine kalacak diye düşünüp bunu öldürmeye karar veriyor.Birgün elinde silah adamın odasına girip başına iki el ateş sıkıyor.(elinde eldiven var).Silahıda adamın eline verip intihar süsü veriyor.Polis gelince tutuklayın hizmetçiyi diyor.Nereden anlıyor hizmetçinin öldürdüğünü?

Author: ozlemerdi

9 thoughts on “Yaşlı ve Zengin Adam

    1. Evet sana katılıyorum, yaşlı adam intihar için uzı seçmiş de olabilir. saniyede 11 mermi atıyomuş tetiğe basmasıyla 2 kurşunu yemesi bir olmuş :)

      biri ben intihar etsin lütfen…

  1. 2 el ateş adamın kullandığı silaha göre değişiklik gösterebilir.

    hadi diyelim kadın öldürdü. kadın adamın sağ eline verdiyse silahı ve kurşun yaralarıda hani derlerya kulağını tersten tutmak mantığında ise o zaman intihar değil ve bu anlaşılır. kimse intiharın eşiğinde böyle vursam kendimi nasıl olur diye düşünmez.

  2. Zaten paralar gittiyse ve hizmetçiye birşey yapmadıysa o zaman polis belki anlayabilir.ondan dolayı paralar nasıl gitti diye sorunca cevap bulması için biraz süre geçer polis de bu durumdan anlayarak onun katil olduğunu söylebilir.

Bir cevap yazın