Meksika Sınırı

Amerikada meksika sınırında bisikletli bir genç gümrük kontrolünde kum torbasıyla sınırı geçer.Güvenlikçi şüphelenir ama bişey demez.bu 1-2-3 birkaç kez tekrarlanır.Güvenlikçi kum torbasının içine bakmasına rağmen birşey bulamaz.Yıllar sonra emekli olan gümrük görevlisi bu gençle karşılaşır ve sen yıllar önce hep kum torbasıyla sınırdan geçiyordun.Sınır dışına birşeyler kaçırıyordun ama bir türlü bulamadım.Artık emekliyim bana sınırdan ne kaçırdığını söyle der ve cevabını alır.

Soru: Bu genç sınır dışına ne kaçırıyordu?

Author: halilibo6

34 thoughts on “Meksika Sınırı

 1. Eski bisikleti geçer geri geldiğinde yeni bisikletle geri gelir böylelikle bisiklet kaçakçılığı yapmış olur bisiklet sınırda serbest dolaşan tek tekerlekli araç dostum

 2. Arkadaşlar bence en mantıklı cevap bu olmalı.kum torbasının içinde kum vardır normal olarak.kumun içinde de esrar ve kokain gibi bitkilerin tohumları vardır.tohumlar küçük olduğuğ için kumun arasından seçilemez.
  arkadaşlar şunu diyebilirsiniz.kokain ve esrar bitkilerinin tohumları kumda nasıl çimlencek.çimlenmesine gerek yok.saklamak içn koymuştur tohumları.

 3. Her şey olur..bisiklet olur üstündeki gömlek pantolon ayakkabı olur.iç çamaşır olur..kimbilir belki de kumtorbası kaçırıyodur..
  sormak lazım oluyo böyle şeyler hayatta..

 4. Arkadaşlar! bu sorunun orjinali bisiklet değil, eşektir . genç adam, binek olarak kullandığı imajını verdiği hamile eşekleri sınırdan geçirip karşıda doğum yaptırıp. tekrar geri getiriyormuş. tekrar hamile eşeklieri alıp geçirip doğurtup geri getiriyormuş yani kaçakçılığını yaptığı şey eşektir. ama bisiklet alakasız burda. türeyen bir şey değil. olsa olsa kaçırılan şey kumdur. bir teneke kum kaç para haberiniz varmı arkadaşlar?

 5. Cevap bisiklet ama; sitede bir eksik var. soruları verenler cevapları paylaşmıyorlar. adam soruyu soruyor bi daha uğramıyor siteye. lütfen sorularınızın takipçisi olunuz.

 6. Ben bu soruyu hep fıkra olarak okudum sonunda adam dayanamayıp soruyor:
  -senin birşey kaçırdığından eminim ama ne kaçırıyorsun söyle birşey yapmayacağım??
  -bisikleeeett…

Bir cevap yazın