Garip Kaza

Kaza anonsunun duyulmasıyla birlikte trafik ekibi ve ambulans olay yerine aynı anda varır. İki aracında sürücüsü ağır yaralıdır. Olay yerinde inceleme başlatan polis ilginç bir durumla karşılaşır. Sürücüleri kaza geçiren araçlarda bir çizik dahi yoktur. Acaba bu nasıl olmuştur?

Not: Bu olay gerçekten yaşanmıştır.

Author: mamamia

50 thoughts on “Garip Kaza

 1. 2 tahminim var:
  1- araçların sürücüleri, araçlarının dışındayken yani yaya iken başka bir aracın çarpması sonucu yaralanmışlardır.
  2- “trafik ekibi ve ambulans olay yerine aynı anda varır. iki aracında sürücüsü ağır yaralıdır.” yani polis aracını ve ambulansı kullananlar yaralı fakat kaza yapan araçlarda hasar yoktur. (gerçekçi bir cevap değil ama olsun)

 2. Boyle bir sey Turkiye’de gayet mumkundur.
  Bence, iki surucu az daha kaza yapacaklardi, ucuz atlatmislardi, ama her ikisi de karsidakini suclu gordugu icin once tartismaya sonra da dovusmeye basladilar, derken her iki surucu de cok agir yaralandi :)

 3. Suruculerı kaza gecırmıstır arabalar deıl .bnce bunlar kırmızı ısık yuzunden tartıstılar ve arabalarından dısarı cıktılar bu arada baska arac bunlara carptı

 4. ıki adam birşey yüzünden birbirlerine kızmış ve arabadan çıkıp birbirlerini dövmüşlerdir. ikisi de fena duruma gelince pes etmişler ve dinlenmek için arabalarına dönmüşlerdir.

 5. Sanırım sis yada yağmurdan dolayı yolu göremeyen geliş ve gidiş istikametindeki iki sürücünün kafalarını camdan cıkartıp yolu görmek ısterlerken kafa kafaya çarpışmaları sonucu olan bir kaza :)

 6. Kaza yapan araç değil sürücülerdir. cevap sorunun son cümlesinde gizli. sürücüleri kaza geçiren araçlarda bir çizik dahi yoktur. dolayısıyla kaza yapan araçlar değil sürücülerdir.

 7. Adamlar karşıya geçerken araba çarpmıştır. polisler olay yerine geldiklerinde adamları arbalarının yanında bulur.arabalara baktıklarında bir çizik yok ama adamlar yaralı polisler bunun araba kazası olduğunu sanır aslında bu yaya iken olan bir kaza bu yüzden arabalarda çizik yoktur.

 8. 1. şöför alkölü fazla kaçırmıştır , istifra etmek için yol kenarında durmuştur , bun gören 2. şöför de yardım amaçlı 1. şöförün arkasına arabasını parketmiştir , hava rüzgarlı ve yağmurludur, 2. şöför 1. şöförün omzuna elini koyarak , geçmiş olsun beyfendi ferken bir yıldıırım sonucu elektirk akımına kapılarak ağır yaralanmıştır , buna gören 3. şöför gerekli federalle ve sağlıkgörevlilerini arayarak vatandaşlık görevini yerine getirmiştir , 1. şöför hayatta kalırken 2.şöför hayata gözlerini yummuştur , 1. şöförde bu vicdan azabıyla daha fazla yaşayamayıp 3. şöförü ve kendiisini öldürmüştür hikaye bu kadar basit

 9. Hava o gün çok sislidir. iki sürücü önlerini görebilmek için kafalarını pencereden çıkartmıslardır. karsı seritlerden gelen bu iki aracın sürücüleri sisten dolayı birbirlerini fark edemeyince kafaları birbirine carpmıs ve kopmustur

 10. Bu olay şöyle olmuş olabilir:
  hava sislidir. iki adam etraflarını tam göremedikleri için kafalarını camdan çıkarmışlardır. adamlar karşılarındaki diğer aracı ve kafasını çıkarmış adamı göremedikleri için arabalar değilde birbirlerinin kafalarını tokuşturmuşlardır

 11. Bence olay şu şekilde oldu ( sanki böyle bir haber okudum ) : köprü de park ettiler araçlarını.. içkili oldukları için dışarı çıkıp göbek atmaya başladılar :d :d sonra başka araçlar gelip bunlara çarptı :d böylece sürücüleri ağır yaralandığı halde araçlarda bir çizik bile olmadı.

 12. Ben bu olayı zone reality kanalında seyretmiştim. cevap : hava sislidir. yolu görebilmek için iki araç sürücüsüde kafasını camdan çıkarmıştır. kafa kafaya çarpışma sonucu iki sürücüde ölmüştür. bir kadın ihbar etmişti hatta. kadın iki saat birşey anlatamamış.

 13. Arkadaşlar kaza anononsu diyor başta kaza illa arabaların çarpışmasıyla olacak diye birşey yok sürücüler bir sebepten dışarı çıkmışlardır başka bir araç onlara çarpmış ve ağır yaralamıştır haliyle araçlarında çizik olmaz..ambulans ve tafikte bu kaza yüzünden olay yerine gitmiştir bu kadar basit…:)

Bir cevap yazın