Reklam Alanı

Yalan Söyleme Günü

Bu soru 03 Temmuz 2009 tarihinde __MERT__ tarafından gönderildi

Pazartesi, salı, çarşamba: Bu üç gün kadınların yalan söyleme günü.

Perşembe, cuma, cumartesi: Bu üç günde erkeklerin yalan söyleme günü.

Pazar: Her ikisinin (erkek ve kadın) ortak olan doğru söyleme günü.

Soru: Erkek diyorki:ben dün yalan söyledim diyor.Kadında bende diye cevap veriyor.Bu gün hangi gündür?

Facebook'ta Paylaş

2 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 52 votes, average: 4,00 out of 5 (2 Üye oyladı, Ortalama puan: 4,00)
Bu soruya puan verebilmek için üye olmalısınız.
Loading...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,


“Yalan Söyleme Günü” için 49 Yorum

 1. fettahbelge dedi ki:

  Perşembe çünkü perşembe günü erkekler yalancı olduğu için erkek yalan söylüyor kadınlar ise perşembe günü doğrucu olduğu için çarşamba günü yalan günleridir ki çarşamba günü yalan söylediğini doğrucu gün olan perşembe günü ifade etmiştir

 2. mustafa_mat dedi ki:

  Perşembe günü çünkü adam yalan söylüyor kadınsa itiraf ediyor yani doğru söylüyor…

 3. asiller_simarmaz dedi ki:

  Cevap perşembe: çünkü erkekler için perşembe doğru günü çarşambada yalan günü. çarşamba yalan söylemiş ve perşembe günü doğru söyleyerek dün yalan gününde yalan söylediğini söylüyor. kadın için de perşembe yalan, çarşambada doğru günüdür.kadında çarşamba günü doğru konuşmuş ve perşembe günüde yalan söyleyerek dün yalan söylediğini söylüyor…………..:)

  • bektaş dedi ki:

   Bence perşembe çünkü:perşembe günü erkeklerin yalan söyleme günü ve y dün yalan söyledim diye yalan söylüyor.kadın ise bende dün yalan söyledim diyor.dün dedigi de çarşamba günü yani kadınların yalan söyledigi gün kadın dün yalan söyledigini itiraf ediyor.adam ise yalan söylüyor…

 4. şükran dedi ki:

  Bencede pazar günü. ;)

 5. filizz dedi ki:

  Pazartesidir.çünkü yalan söylemek için ortak gün pazar. eeee yalanı da dün söylediklerine göre bugün pazartesidir.

  • zekirem dedi ki:

   Filizz arkadaşım.pazar ikisi de doğru söylüyor.ayrıca pazartesi ise kadın yalan söylemeli.yani pazar yalan günü olsaydı da cevabın doğru olmazdı.çünkü;kadın yalan söyleyip:?dün doğru söyledim.?
   derdi.

  • zekirem dedi ki:

   ögür arkadaşım.pazar ikisi de doğru söylüyor.ayrıca pazartesi ise kadın yalan söylemeli.yani pazar yalan günü olsaydı da cevabın doğru olmazdı.çünkü;kadın yalan söyleyip:?dün doğru söyledim.?
   derdi.

 6. mertcang dedi ki:

  Perşembe günüdür çünkü paradoksa dikkat edersek erkek yalan söylemesi gerektiği için yalan diyor

 7. songul dedi ki:

  Tabıkı pazar ıkısının de ortak hakkı pazar.

  • zekirem dedi ki:

   Fenci_09 arkadaşım.pazar ikisi de doğru söylüyor.ayrıca pazartesi ise kadın yalan söylemeli.yani pazar yalan günü olsaydı da cevabın doğru olmazdı.çünkü;kadın yalan söyleyip:?dün doğru söyledim.?
   derdi.

 8. ayhn dedi ki:

  Pazartesi olamaz. çünkü dün, yani pazar günü yalan söyleyemezler. cevap perşembe olmalı.

 9. f1t2h3 dedi ki:

  Perşembedir erkek ben dün yalan söyledim sözüyle yalan söylemiş halbuki erkek çarşamba günü doğru söylemişti kdında perşembe günü doğru söylüyor ve ben dün yalan söylemiştim diyor ve bu gün perşembeyse kadının doğru sölemesi gerekir ve cidden de doğru sölmiş yani:d

 10. wampirella dedi ki:

  Persembeee =))

 11. __MERT__ dedi ki:

  Arkadşlar cevaplar güzel.doğru cevaplar verilmiştir.doğru cevap perşembedir zaten gerekli açıklamalar yukarda verilmiştir.

 12. fatmanur dedi ki:

  Perşembe günü diolar.çünkü erkek perşembe günü bn dün yalan söledim diosa çarşamba günü onun yalan söleme günü değil yalan sölemiş oluyo ztn perşembe günüde onun yalan söleme günü kadın bn dün yalan söledim diosa perşembe onun yalan sölememe günü yani doğru sölüo çünkü dün yni çarşamba günü onun yalan söleme günü

 13. Bayzade dedi ki:

  Kesinlikle perşembe

 14. glsh96 dedi ki:

  Evet perşembe günü söylüyorlar çünkü.o gün erkeğin yalan söyleme günü bu nedenlede “ben dün yalan sötledim” diye bir yalan söylüyor.fakat perşembe günü kadının doğru, çarşamba günü ise yalan söyleme günü olduğu için kadında “bende” diyerek doğru söylüyor.yani adam duğru kadın yalan söylüyor;)
  i

 15. Gamzeee dedi ki:

  Kesinlikle pazartesi

 16. radyokafa dedi ki:

  Bence perşembedir. çünkü ;

  bugün perşembe olursa adam dün yalan söyledim derse yalan olur çünkü çarsamba kadınların yalan söyleme günü. kadında bende diyerek dogruyu söylüyor çünkü o carsamba günü yalan söyledi. yani persembe gününde kadın dogruyu erkek yalan söylemiş oluyor.

 17. hellsdoor dedi ki:

  Soruda eksiklik var erkekler yalan söylerken kadınlar doğruyu söylemek zorundalar mı? aynı şey tam tersi için de geçerli

 18. miray dedi ki:

  Kesinilkle pazartesi dir !!!

  • zekirem dedi ki:

   Miray arkadaşım.pazar ikisi de doğru söylüyor.ayrıca pazartesi ise kadın yalan söylemeli.yani pazar yalan günü olsaydı da cevabın doğru olmazdı.çünkü;kadın yalan söyleyip:?dün doğru söyledim.?
   derdi.

 19. gkuru dedi ki:

  Perşembe.nedeni açıklanmış

 20. blcklrd dedi ki:

  bence pazar. yanlışa -,doğruya + diyelim
  Erkek Kadın
  pzts +,- –
  salı +,- –
  çarşamba +,- –
  perşembe – +,-
  cuma – +,-
  cmts – +,-
  pzar + +

  benim sorudan anladığım bu yani pzts,salı,çarşamba erkeğin; perşembe,cuma,cmts kadının kesin olarak yalan mı doğru mu söylediği bilinemez. bu yüzden pazardır çünkü o gün ne söylerlerse doğru söylemek zorundadırlar.

 21. hiduran dedi ki:

  adam pazar günü gece yarısına yarım dakika kala cümleyi söylüyor, kadın “ben de” demeden hemen öncesinde gün dönüyor adam pazar söylediği için itiraf, kadın pazartesi söylediği için yalan olur.

 22. Sherlocked dedi ki:

  Cevap Perşembe.
  Erkek ben dün yalan söyledim demiştir. Halbuki söylememiştir, yani şu anda yalan söylüyordur.
  Kadın ben dün yalan söyledim demiştir. Dün yalan söylemiştir, yani şu anda doğru söylüyordur.

Cevap yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.