Reklam Alanı

Ölümlerden Ölüm Beğen

Bu soru 12 Aralık 2009 tarihinde Neyzen_61 tarafından gönderildi

Kralın biri, ölüme mahkum ettiği suçluya ölüm şeklini seçme özgürlüğü tanır.Nasıl ölmek istediğini söyle öyle öleceksin der.Adam öyle bir ölüm şekli seçerki ölümden kurtulur.Adam nasıl bir ölüm dilemiştir ?

Facebook'ta Paylaş

7 votes, average: 1,86 out of 57 votes, average: 1,86 out of 57 votes, average: 1,86 out of 57 votes, average: 1,86 out of 57 votes, average: 1,86 out of 5 (7 Üye oyladı, Ortalama puan: 1,86)
Bu soruya puan verebilmek için üye olmalısınız.
Loading...

Etiketler: , , , , , , , ,


“Ölümlerden Ölüm Beğen” için 31 Yorum

 1. wordpress dedi ki:

  Eceliyle ölmek istemiştir :))

 2. volvoxHCM66 dedi ki:

  Bu soru varki sitede…bir tavuğu alıp boynundan ısırarak öldürüyormuş…

 3. gavurdagli dedi ki:

  Bir tavuğun kafasını ısırarak koparır;tavuk bir insanın kafasını ısırarak koparamayacağından eleman ölümden yırtar…;)

 4. amidali dedi ki:

  Mahkum bir tavuğun başını ağzına sokup dişiyle kopartmıştır. kralada beni tavuğu öldürdüğüm gibi öldürün demiştir. kral adamın kafasını ağzına sokamayacağına göre adamıda öldürememiştir.

 5. MyNameis_HIDIR dedi ki:

  Arkadaşlar siz soruyu başka bir soruyla karıştırdınız galiba.

  tüm cevaplar sanki şu bildiğimiz soruya göre verilmiş.

  “kral mahkuma bir tavuk verir ve der ki:
  bu tavuğu nasıl öldürürsen seni öyle öldüreceğim.
  mahkum bu durumdan nasıl kurtulur?”

  bizim durumumuzda böyle bişey yok bir ölüm şekli seçmesi isteniyor yani herkes sözleşmiş gibi tavuğu nerden çıkardı anlamıyorum. bu soru o soru değil!

  kesin aranan cevap farklıdır ama ben de kendi çapımda bir cevap yazayım;

  mahkum krala sizin zehirlenmiş etinizden yiyerek ölmek istiyorum diyebilir mesela.

  • MyNameis_HIDIR dedi ki:

   Tabi bu arada yanlış anlaşma olmasın, bir tavuk alıp kafasını ağzıyla koparıp beni bir insanın bu tavuğu öldürdüğüm şekilde öldürmesini istiyorum demesi de bana göre cevaplardan biridir. ama sorumuzda tavuk geçmiyoken tavuk yerine civciv ya da ne bileyim hamsi değildir de illa tavuktur?

 6. Neyzen_61 dedi ki:

  WordPress dışındaki cevaplar yanlış,tavuk sorusu değil bu ,bikere sorunun mantığına ters,ölümlerden ölüm beğen diyor,tavuk için ölüm beğen demiyor,

  • amidali dedi ki:

   Hayır dolaylı olarak herkesin cevabı yanlış. ecel illa yatakta ölmek değil ki ölümün her türlüsü ecel dir. ayrıca bu bir zeka sorusu değil bence yorum sorusu herkes farklı cevap verir ama hepsi doğru olur zeka sorularının tek bir doğrusu olur.

 7. senfazon dedi ki:

  Adam krala derki;asılarak ölmek istiyorum,bu şekilde kurtulabilirim belki.kral nasıl diye sorar,şöyleki:darağacı tahtınızın üzerine yapılacak,ilmeği boynuma dolamak için tahtınızın üzerine çıkacam,ip boynuma dolandıktan sonra boğulmam için cellat tahtı devirecek ki o cesareti gösterebilirse.işte kralım tahtınızı devirmek için ölmeye hazırım siz tahtınızın devrilmesine hazırmısınız.sorduğu sorunun üzerine cevap ekleyen adamı dikkatle süzen kral aklımı aldın lan,ölüm korkusuna yakalanınca nasılda döktün eteğindeki taşları kerata der,adamı gönderir.doğru cevap olmayabilir ama olasılık kuramından bir demet çiçek demessek haksızlık etmiş oluruz…

 8. amidali dedi ki:

  Bir kaşık suda ölmek isterim

 9. tatlimelk dedi ki:

  Bence bu zeka sorusundan çok yorum sorusu ve gayet tabi birden fazla cevabı olabilir… adam birden fazla yolla ölümden sıvışabilir…misal bi laf eeder, kral onu öldüremez… neyse hasılı kelam vesselam bence herkes ayrı bir ölmeme yöntemi bulabilir…
  hadi ben de bi dane yazaym…
  beni torunumun torununun torununa öldürt…

 10. Beril99 dedi ki:

  Bencede bu bir yorum sorusu. bende bitane yazayım (veya bir kaç tane:))

  1 – siz ülkemizdeki kum taneciklerini sayın. sonra beni o kum tanecikleri kaç tane ise onların çeyrği kadar kurşuna dizerek öldürün.
  2- 1 dk efendimiz der. ve dışardan bir canlı getireceğini sonra onun üzerinde ölüm şeklini belirlemek istediğini söyler.( o bir dakika hala sürüyor:) ) (gerçi kral muhafız gönderir) ama olsun:)

 11. byztpc dedi ki:

  Sizinle birlikte ölmek istiyorum.

 12. nakesa dedi ki:

  Arkadaşlar adam kral olarak ölmek istemiştir.az da olsa kral olduğu zaman kendini affetmiştir. bence ölüm şekli yanlış …aksi takdirde bu sorunun cevabı milyonlarca olur..

 13. Arsemia dedi ki:

  Bunun cevabı ney o zaman merak ettık dogrusu :d

 14. hayro1 dedi ki:

  Eceliyle ölmüştür

 15. novecento dedi ki:

  Bu sorunun doğru cevabı ecelime bırakındır lakin kral şöyle mantık yürütebilir ben seni öldürdüğüm an senin kaderindede benim seni şimdi öldürmem yazıyodur zaten diyerek öldürür.. ayrıca bi aslan adamın kafasını gayet rahat koparabilir ve ayrıca extra bir sürü cevap verebilir adam.. bana sadece bi tokat atın veya ne biliyim ay a bırakın açlıktan öleyim vs vs saçmalıyabilir..

 16. fehmi1903 dedi ki:

  Beni ecelimle öldürün demiştir…

 17. zekisagocu25 dedi ki:

  O tavuk olayı bnce çok saçma dünyada birsürü tavuk var başka tavuk öldürür.cevap eğer soru eski zamanı anlatıyo ise internet icat olunca demiştir . :d :d:d

 18. ingolstadtferhat dedi ki:

  Eceliyle ölmek ister ve ölümden yırtar

 19. taylahod bilim dedi ki:

  Yaşlılıktan ölmek isteyebilir

 20. mehmet1990 dedi ki:

  Torununuz kral olunca o öldürsün beni demiştir
  kabul etmesse ülkesinde bulunmayan bir yer veya bir şeyle ölmek istemiştir

 21. AhmetMurat61 dedi ki:

  Siz beni öldürmediğiniz bir şekilde ölmek istiyorum der ve kurtulur bence.

 22. sultan1174 dedi ki:

  Mahkum bir tavuğun başını ağzına sokup dişiyle kopartmıştır. kralada beni tavuğu öldürdüğüm gibi öldürün demiştir. kral adamın kafasını ağzına sokamayacağına göre adamıda öldürememiştir.

 23. tekken dedi ki:

  çok basit. benim kafamı ağzınızla koparın der

 24. yirmidokuz dedi ki:

  birincisi tavuk olayı başka bir sorudur bunla alakası yoktur orada kral adama derki şu tavuğu öyle bir şekil öldür ki biz seni öyle öldüremiyelim adam tavuğun kafasını ağzına alır koparır insan insanın kafasını ağzına alamaz
  bu soruda da adam krala sizin gibi ölmek isterim demiştir kral henüz ölmediğinden yırtar:))

Cevap yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.